گزارش کارآموزی رشته حسابداری (شرکت بنیان آژند ماند)


در حال بارگذاری
۳ آبان ۱۳۹۶
word
حجم کم
20
۴,۹۰۰ تومان
خرید

فهرست

 

توضیحات در مورد فعالیت های شرکت،فعالیتهای پیش بینی شده،مقدمه،چکیده و تاریخچه

فصل اول : فعالیتهای انجام شده در بخش پیمانکاری

فصل دوم : فعالیتهای انجام شده در بخش حقوق و دستمزد

فصل سوم : فعالیتهای انجام شده در بخش انبار

 

 

چکیده:

بنده یک گزارش کامل تهیه کرده ام که شامل تعریف شرکت پیمانکاری ، اصول کارکرد این نوع شرکت ها و انواع قرار داد های بحث کارگران و کارفرمایان ، بخش حقوق و دستمزد ، نحوه ثبت و پرداخت حقوق ، تعریف انبار در شرکت ها، قسمتهای مختلف آن که در انجا مشغول به کار بودم و مختصری از نحوه حسابرسی انبار را در این گزارش ذکر کردم که امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

مقدمه :

حسابداری یکی از عواملی است که همه روزه اکثر افراد با آن سروکار دارند و برخی به صورت تخصصی و برخی به صورت تجربی از آن استفاده می کنند. حسابداری این امکان را به ما می دهد که میزان سوددهی و هزینه ها را به صورت علمی و دلخواه تغییر دهیم. اطلاعات مربوط به این رشته ، مورد استفاده عموم مردم از مدیران صنایع ، سرمایه گذاران تجار و اصناف تا استفاده کنندگان محصولات و خدمات می باشد و باعث می شود تا اعداد وارقام نامفهوم و گیج کننده به صورت اطلاعات جالب توجه و قابل نتیجه گیری در دسترس قرار گیرد.

فراگیری این فن به صورت تخصصی ، نه تنها به صورت یک حرفه مطرح بلکه در زندگی خصوصی و شخصی نیز کارساز می باشد. به طور مثال نحوه صحیح بودجه بندی ، تقسیم هزینه ، تعیین قیمت تمام شده ، روشهای پیمانکاری ، معاملات اوراق بهادار ، تعیین استهلاک دارایی ها ، انواع سرمایه گذاری ، حسابداری با توجه به تورم و… از بحث های ارائه شده در این گروه می باشد.

در پایان شاید بتوان حسابداری را به عنوان پایه اصلی صنعت ، تولید و ارائه خدمات معرفی کرد . چرا که بدون وجود حسابداری و ثبت دقیق و نتیجه گیری صحیح از اطلاعات ، پایه اصلی شرکت که همان سرمایه و نقدینگی است به لرزه درآمده و چه بسا که شرکت را به انحلال بکشاند.

خرید
قیمت : ۴۹۰۰ تومان

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.