گزارش کارآموزی رشته حسابداری (شرکت بنیان آژند ماند)


در حال بارگذاری
25 اکتبر 2017
word
حجم کم
20
۴۹۰۰ تومان
خرید

فهرست

 

توضیحات در مورد فعالیت های شرکت،فعالیتهای پیش بینی شده،مقدمه،چکیده و تاریخچه

فصل اول : فعالیتهای انجام شده در بخش پیمانکاری

فصل دوم : فعالیتهای انجام شده در بخش حقوق و دستمزد

فصل سوم : فعالیتهای انجام شده در بخش انبار

 

 

چکیده:

بنده یک گزارش کامل تهیه کرده ام که شامل تعریف شرکت پیمانکاری ، اصول کارکرد این نوع شرکت ها و انواع قرار داد های بحث کارگران و کارفرمایان ، بخش حقوق و دستمزد ، نحوه ثبت و پرداخت حقوق ، تعریف انبار در شرکت ها، قسمتهای مختلف آن که در انجا مشغول به کار بودم و مختصری از نحوه حسابرسی انبار را در این گزارش ذکر کردم که امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

مقدمه :

حسابداری یکی از عواملی است که همه روزه اکثر افراد با آن سروکار دارند و برخی به صورت تخصصی و برخی به صورت تجربی از آن استفاده می کنند. حسابداری این امکان را به ما می دهد که میزان سوددهی و هزینه ها را به صورت علمی و دلخواه تغییر دهیم. اطلاعات مربوط به این رشته ، مورد استفاده عموم مردم از مدیران صنایع ، سرمایه گذاران تجار و اصناف تا استفاده کنندگان محصولات و خدمات می باشد و باعث می شود تا اعداد وارقام نامفهوم و گیج کننده به صورت اطلاعات جالب توجه و قابل نتیجه گیری در دسترس قرار گیرد.

فراگیری این فن به صورت تخصصی ، نه تنها به صورت یک حرفه مطرح بلکه در زندگی خصوصی و شخصی نیز کارساز می باشد. به طور مثال نحوه صحیح بودجه بندی ، تقسیم هزینه ، تعیین قیمت تمام شده ، روشهای پیمانکاری ، معاملات اوراق بهادار ، تعیین استهلاک دارایی ها ، انواع سرمایه گذاری ، حسابداری با توجه به تورم و… از بحث های ارائه شده در این گروه می باشد.

در پایان شاید بتوان حسابداری را به عنوان پایه اصلی صنعت ، تولید و ارائه خدمات معرفی کرد . چرا که بدون وجود حسابداری و ثبت دقیق و نتیجه گیری صحیح از اطلاعات ، پایه اصلی شرکت که همان سرمایه و نقدینگی است به لرزه درآمده و چه بسا که شرکت را به انحلال بکشاند.

خرید
قیمت : 4900 تومان

 

 

 راهنمای خرید:
  لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.